2020-08-05; 16:38 val.

Pradžia / Daugiabučių namų modernizavimas ir valdymas

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Dėl daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos II etapo
Informuojame, kad Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, vykdydama Vyriausybės patvirtintą Daugiabučių namų  atnaujinimo (modernizavimo) programą, yra paskelbusi antrąjį kvietimą teikti paraiškas su modernizuotinų  daugiabučių namų sąrašais.

 

Aplinkos ministerija antro etapo kvietimo pagrindu organizuoja daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) investicijų planų parengimo finansavimą. Teikti pasiūlymus gali daugiabučių namų, kurių statybos leidimai buvo išduoti iki1993 m., savininkai. Atrenkant daugiabučius namus bus atsižvelgiama į šiuos kriterijus:

  • didžiausias šilumos sąnaudas;
  • įsiskolinimus už suteiktas šilumos energijos, karšto ir šalto vandens, elektros energijos ir kitas paslaugas (turi neviršyti lengvatinius kreditus teikiančių bankų nustatytų reikalavimų);
  • didesnį priėmusių preliminarų sprendimą dėl daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) butų ir kitų patalpų savininkų skaičių.

Todėl Marijampolės savivaldybė kviečia daugiabučių namų savininkų bendrijas, Jungtinės veiklos dalyvius  bei paskirtą daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų bendrosios nuosavybės objektų administratorių dalyvauti daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) pagal naująją programą antrajame etape ir apie savo sprendimą (vadovaujantis Civilinio kodekso 4.85 straipsniu) iki 2013 m. rugsėjo 16 d. pranešti Marijampolės savivaldybei.

Išsamesnė informacija teikiama Marijampolės savivaldybės administracijos Finansų ir biudžeto departamento Turto valdymo skyriuje, tel.: (8 343) 90 057, 418 kab., J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė.

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra