2020-08-08; 9:05 val.

Pradžia / Daugiabučių namų modernizavimas ir valdymas

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Iki rugpjūčio 14 d. statybų bendrovės dar gali užsiregistruoti CPO elektroniniame kataloge rangos darbų vykdymui

Vykdant renovaciją pagal naująjį daugiabučių modernizavimo modelį, visi rangos darbai (įskaitant ir projektavimo darbus) yra perkami per CPO elektroninį katalogą.

Dėl vis didėjančio statybos darbų poreikio šiuo metu yra formuojamas naujas katalogas, kuriame iki š.m. rugpjūčio 14 d. kviečiamos registruotis visos šalies statybų bendrovės.

„Noriu paraginti dar neužsiregistravusias statybų bendroves paskubėti, ir kartu noriu akcentuoti, kad mažesnės įmonės, neatitinkančios kvalifikacinių reikalavimų, gali vienytis po kelias ir pagal jungtinės veiklos sutartį dalyvauti CPO elektroniniame kataloge. Esu įsitikinusi, kad daugiabučių renovacija yra unikali galimybė atgaivinti šalies statybų rinką, bendram darbui sutelkti kvalifikuotus statybininkus,“ – tvirtina aplinkos viceministrė Daiva Matonienė.

Pasak viceministrės, pirkimai per CPO pirmiausia užtikrina rangos darbų pirkimo skaidrumą – kataloge varžymosi ir vertinimo procesas visiškai automatizuotas – laimėtojas išrenkamas ir pirkimo sutarties duomenys užpildomi tik elektroniniu būdu. Be to, toks pirkimo būdas yra ženkliai efektyvesnis, nes perkančiajai organizacijai sumažėja reikalingų parengti dokumentų kiekiai, taupomi žmogiškieji ištekliai ir valstybės lėšos, pirkimo procedūros sutrumpėja iki 1 mėn.“, - teigia viceministrė.

Daugiau informacijos apie paraiškų teikimą ieškokite http://www.cpo.lt/

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra