2020-08-08; 9:06 val.

Pradžia / Daugiabučių namų modernizavimas ir valdymas

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Kviečiame atnaujinti (modernizuoti) daugiabučius gyvenamuosius namus!

Pagal „Marijampolės savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programą“, patvirtintą 2013 m. rugpjūčio 9 d. Marijampolės savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-280, renovuoti 29 daugiabučiai gyvenamieji  namai, 5 daugiabučiuose namuose vyksta projektavimo, 11  -  rangos darbai. 2016 m. rugpjūčio 26 d. LR aplinkos ministrui paskelbus kvietimą Marijampolės savivaldybė pateikė paraiškas atnaujinti (modernizuoti) dar 7 daugiabučius namus. Iš jų 5 namų butų ir kitų patalpų savininkai pritarė namo investicijų planams ir šiuo metu jie  pateikti bankui svarstyti dėl finansavimo suteikimo. Kituose dvejuose namuose vyksta butų ir kitų savininkų balsavimas raštu.

Marijampolės savivaldybė, siekiant atnaujinti „Marijampolės savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programą“, kviečia daugiabučių namų bendrojo naudojimo objekto valdytojus organizuoti butų ir kitų patalpų savininkų apklausą dėl namo atnaujinimo (modernizavimo), o butų ir kitų patalpų savininkus įvertinti poreikį namą atnaujinti (modernizuoti) ir nuomonę išreikšti raštu.

Daugiabučiai namai, kurių statybos leidimai išduoti iki 1993 m., bus atrenkami atsižvelgiant į šilumos sąnaudas, įsiskolinimus už suteiktas komunalines paslaugas, savininkų pritarimą namo atnaujinimui (modernizavimui). 2018-2021 m. laikotarpiu įgyvendintiems daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektams bus skiriama 30 proc. kompensacija energinį efektyvumą didinančioms priemonėms. Taip pat valstybės parama teikiama:

  • apmokant 50 proc. atnaujinimo (modernizavimo) projekto parengimo, jo įgyvendinimo administravimo ir statybos techninės  priežiūros išlaidų.
  • apmokant nepasiturintiems gyventojams tenkančias atnaujinimo (modernizavimo) projekto parengimo, jo įgyvendinimo administravimo, statybos techninės priežiūros išlaidas, kredito draudimo įmoką, kiekvieno mėnesio kredito ir  palūkanų įmokas.
  • suteikiant lengvatinį kreditą atnaujinimo (modernizavimo) projektui parengti ir įgyvendinti su ne didesnėmis kaip 3 proc. fiksuotomis metinėmis palūkanomis.


Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Marijampolės savivaldybės Finansų ir biudžeto departamento Turto valdymo skyrių, tel. (8 343) 90 064, 421 kab., J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė.

 

Daugiabučių namų šilumos suvartojimas 2016 m. (xlsx)

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra