2020-08-14; 12:18 val.

07-16 || Leidimo organizuoti renginį išdavimas
Administracinės paslaugos pavadinimas Leidimo organizuoti renginį išdavimas
Administracinės paslaugos aprašymas Tikslas - priimti asmens, kuris kreipiasi į Marijampolės savivaldybės administraciją (toliau - Administraciją), prašymą, jį išnagrinėti ir išduoti pareiškėjui leidimą organizuoti renginį
 1. Norint organizuoti renginį, renginio organizatorius, ne anksčiau kaip prieš 2 mėnesius ir ne vėliau kaip prieš 10 darbo dienų iki renginio dienos, pateikia Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriui prašymą.
 2. Komisija privalo prašymą išnagrinėti ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo prašymo gavimo dienos bet ne vėliau kaip likus 72 val. iki renginio pradžios ir pateikti rekomendacijas dėl leidimo išdavimo Administracijos direktoriui.
 3. Sprendimą išduoti ar neišduoti leidimą organizuoti renginį viešojoje vietoje priima Savivaldybės administracijos direktorius ne vėliau kaip per 24 val. nuo Komisijos išvados pateikimo.
 4. Jeigu renginio organizatorius  pageidauja, kad renginio metu būtų apribotas transporto eismas, jis turi gauti Savivaldybės administracijos Eismo saugumo komisijos leidimą.
 5. Už leidimo komerciniam renginiui išdavimą jo organizatorius turi sumokėti Savivaldybės tarybos nustatyto dydžio vietinės rinkliavos mokestį.
Atsakymas asmeniui pateikiamas tokiu būdu, kokiu buvo pateiktas prašymas, jeigu paslaugos gavėjas nepageidauja gauti atsakymo kitu būdu.
Administracinės paslaugos rezultatas Išduotas leidimas organizuoti renginį ARBA raštas apie neigiamą sprendimą dėl leidimo organizuoti renginį  išdavimo
Teisės aktai, reguliuojantys administracinės paslaugos teikimą
Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo Prašymas
Informacija ir dokumentai, kuriuos turi gauti institucija (prašymą nagrinėjantis tarnautojas)  
Administracinės paslaugos teikėjas Dana Makauskienė, Viešosios tvarkos skyriaus vyriausioji specialistė, tel. (8 343) 90 023, 8 610 40 415, dana.makauskiene@marijampole.lt arba prekyba@marijampole.lt
Administracinės paslaugos vadovas Paulius Čeponas, Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas, tel. 8 (343) 90 054, 8 612 50 264, paulius.ceponas@marijampole.lt
Administracinės paslaugos suteikimo trukmė Leidimas organizuoti renginį išduodamas per 7 darbo dienas
Administracinės paslaugos suteikimo kaina (jei administracinė paslauga teikiama atlygintinai)

Mokėjimo rekvizitai:
Gavėjas: Marijampolės savivaldybės administracija (į. k. 188769113)
Gavėjo bankas: AB SEB bankas
Sąskaita: LT 19 7044 0600 0621 0181
Įmokos pavadinimas: Vietinė rinkliava už leidimo organizuoti komercinius renginius Marijampolės savivaldybei nuosavybės teise priklausančioje ar patikėjimo teise valdomoje teritorijoje išdavimą


Rinkliavų dydžiai:

 • reklamų, filmų, vaizdo klipų filmavimas, fotosesijos, koncertai, reklaminės akcijos ir kiti panašaus pobūdžio renginiai:
  • J. Basanavičiaus a. - 25 Eur už valandą;
  • Poezijos parke - 18 Eur už valandą;
  • Vytauto parke ir  kt. viešosiose vietose - 4 Eur už valandą.
 • reklamų, filmų, vaizdo klipų filmavimas, fotosesijos, koncertai, reklaminės akcijos ir kiti panašaus pobūdžio renginiai, kuriuose prekiaujama alkoholiniais gėrimais:
  • J. Basanavičiaus a.  - 60 Eur už valandą;
  • Poezijos parke - 30 Eur už valandą;
  • Vytauto parke ir  kt. viešosiose vietose - 14 Eur už valandą.
Prašymo forma, pildymo pavyzdys ir prašymo turinys Prašymo forma
Prašymo priėmimo vieta

Marijampolė, J. Basanavičiaus a. 1, 1, 2 langelis

Paslauga teikiama ir elektroniniu būdu  

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Komentarų sąrašas (0)
Paskutinis atnaujinimas: 2019-10-23 14:23:53