2020-07-06; 22:29 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Nuomojantys negyvenamąsias patalpas iš Marijampolės savivaldybės galės kreiptis dėl lengvatos

Siekiant sumažinti mokestinę naštą dėl Covid-19 nukentėjusiems verslo subjektams ir prisidėti prie darbo vietų išlaikymo, Marijampolės savivaldybės taryba pritarė siūlymui iš Marijampolės savivaldybės nuomojantiems negyvenamąsias patalpas karantino laikotarpiu suteikti lengvatas. Šiuo metu, visų Marijampolės savivaldybei nuosavybės teise priklausančių negyvenamųjų patalpų mėnesinis nuomos mokestis siekia apie 5 tūkst. Eur.

Nuomininkas gali pateikti prašymą:

1. Atleisti nuo Marijampolės savivaldybės negyvenamųjų patalpų nuomos mokesčio, jei nuomininko veikla, remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, dėl susiklosčiusios epideminės situacijos buvo uždrausta arba apribota, arba patalpos nuomojamos savivaldybės įstaigose, kurių veikla sustabdyta.

2. Sumažinti 50 % nuomos mokestį nuomininkams, kurių veikla tiesiogiai nebuvo uždrausta, bet nuomininkai veiklos nevykdė ir yra įforminę prastovas paskelbtas dėl karantino, kurios sudarė daugiau kaip 50 % buvusios veiklos.

3. Atleisti nuo delspinigių už nesumokėtą nuomos mokestį.

4. Nustatyti, kad nuomininko, nurodyto 1 ir 2 punktuose, sumokėtas nuomos mokestis karantino laikotarpiu, įskaitomas į laikotarpį po karantino.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra